Výmalba interiérů

Rádi se zhostíme výmalby bytu, domu, nebo nebytových prostor. Můžete se na nás spolehnout, dodržujeme termíny a domluvené ceny. Pracujeme převážně, ale nikoli výhradně v Praze a Středních Čechách. Je-li to možné, většinu zakázek realizujeme v co nejkratší době.

Malířské práce

Malby

Realizujeme hlinkové, akrylátové, latexové, vinylové a vápenné malby včetně maleb obsahující fungicidní látky, nebo přírodní pryskyřice. Dobře ovládáme malířské řemeslo a v našem souboru dovedností naleznete jak běžné, tak i složité malířské techniky.

Natěračské práce

Nátěry

Vyjma maleb výše uvedených provádíme také nátěry interiérového zařízení a příslušenství. Natíráme podlahy, prahy, zárubně, dveře, radiátory, okna, parapety, trubky, pohledové konstrukce… Součástí natírání může být i celková renovace.

Opravy stěn, malby, obklady

Příprava podkladu

Před samotnou výmalbou upravíme stávající podklad, nebo bude-li to nutné vytvoříme podklad nový. Příprava podkladu je nezbytná činnost, která je zárukou očekávaného výsledku. Mezi nejčastěji prováděné patří penetrování, bandážování, izolace skvrn, nanášení sádrové stěrky, štukování, tmelení rohů a prasklin, broušení apod.

Přípravné úklidové práce

Přípravné úklidové práce

Nedílnou součástí každé výmalby jsou přípravné úklidové práce. Víme, že pokud se tato činnost zanedbá, nebo úplně vynechá, tak mnohdy vznikne více škody než užitku. Okna a dveře zakryjeme malířskou folií. Lepicí páskou oblepíme rámy oken, zárubně, vypínače, zásuvky a lišty. Interiérové vybavení včetně osvětlení obalíme do folie.

Finální úklidové práce

Finální úklidové práce

Jakmile je výmalba dokončena provedeme hrubý úklid interiéru. Budete-li vyžadovat, náš úklidový tým Vám provede finální úklid po řemeslnících za sníženou částku.

Skutečné hodnocení naší práce na nezávislém portálu Nejřemelsníci

Úklid bytu - hodnocení

Eva – Říčany

„Prohlídka zakázky se uskutečnila během státního svátku, což jsem ocenila. Termín malířských prací byl dodržen… Celkově jsem byla spokojená.“

Úklid bytu po malování - hodnocení

Ivan – Praha 6

„S provedením a kvalitou malířských prací jsem byl spokojen. Vše bylo provedeno tak, jak bylo dohodnuto včetně ceny zakázky…“

Úklidu po rekonstrukci - hodnocení

Silvie – Praha 10

„Cena za štukování a výmalbu bytu dodržena, přesto, že byly vykonány další práce nad rámec předchozí domluvy. Spokojenost se spoluprací.“

Další hodnocení naší práce naleznete na: Nejřemeslníci | Facebooku

Rezervujte si termín výmalby, nebo nahlédněte do ceníku