Velký úklid

Na rozdíl od generálního úklidu, který naleznete také v naší nabídce je velký úklid přizpůsoben sezonním úklidům ve stále obývaných domácnostech. Potřebujete-li uskutečnit jarní úklid, vánoční úklid…, pak zvolte tuto možnost. Naopak, potřebujete-li uklidit po nájemnících, po stěhování, po havárii…, pak zvolte generální úklid.

Podívejte se, co všechno může obsahovat velký úklid domácnosti

Ložnice a pokoje

Ložnice a pokoje

Každý pokoj i ložnice je svým obsahem unikát a klade odlišné nároky na úklid. Přizpůsobujeme tedy úklid specifickým požadavkům Vaší domácnosti.

chodby

Chodby

Vygruntujeme položené podlahy z jakéhokoliv materiálu, vyčistíme dveře, zárubně a kování. Jednoduše, čisté bude vše, co se v chodbě nachází.

Kuchyně

Kuchyně

Úklid kuchyně pro nás neznamená pouhé odstraněné nečistot z linky, ale věnujeme se také troubě, varné desce, lednici, mikrovlnce a třeba i konvici.

koupelny a toalety

Koupelny a toalety

Dokonale čistá sanita, sprchový box, vana, baterie, obklad a dlažba jsou u nás samozřejmostí. Nevynecháme ani koupelnový nábytek a zrcadla.

Interval mytí oken

Okna a žaluzie

Umyjeme okna, rámy, parapety a kování. Máte-li, vyčistíme Vám i žaluzie z pevných materiálů. Nebojte se, zvládneme umýt všechny druhy oken.

příslušentsví

Příslušenství

Topná tělesa, zásuvky, vypínače, osvětlení a dekorace? Na to, co mnozí zapomínají, my při generálním úklidu důsledně dbáme.

Velký úklid domácnosti

Hodící se, potřebujete-li:

  • Novoroční úklid
  • Jarní úklid
  • Velikonoční úklid
  • Vánoční úklid

Hodí se, potřebujete-li:

  • Novoroční úklid
  • Jarní úklid
  • Velikonoční úklid
  • Vánoční úklid

Pár odpovědí na nejčastější otázky k velkému úklidu

co není obsahem generálního úklidu icon

Co není obsahem?

Velký úklid neobsahuje čistění koberců, sedaček a čalounění. Dále neobsahuje hubení škůdců, deratizace, odstraňování plísní a strojové čistění podlah.

Bez čeho se neobejde velký úklid icon

Bez čeho se neobejdeme?

Profesionální čisticí prostředky a úklidové pomůcky jsou v naší režii. Jediné, co potřebujeme, jsou schůdky a vysavač, ale není to podmínkou.

kde všude uklízíme icon

Kde všude uklízíme?

Rádi Vám uklidíme kdekoliv v Praze a jejím okolí. Rosteme! Generální úklid domácnosti si nově můžete objednat i v celém Středočeském kraji.

Objednejte si velký úklid, anebo se podívejte na naše ceny

Úklid doprava icon
Nenašli jste, co jste hledali? Nevíte si rady? Potřebujete více informací? Nevadí, zavolejte nám na číslo 704 738 160 a my Vám zodpovíme všechny dotazy a bude-li to potřeba, vytvoříme pro Vás službu na míru. Samozřejmě nám můžete také napsat a to na adresu email@cleantime.cz. Jsme připraveni!