Úklid po řemeslnících

Potřebujete-li precizně uklidit nemovitost po stavbě, rekonstrukci, výmalbě apod., rádi se tohoto nelehkého úkolu zhostíme. Nemusíte se obávat, poradíme si s většinou nečistot. Jsme přesvědčeni, že s naším úklidem budete spokojeni, jelikož disponujeme profesionální úklidovou technikou a vybavením pro úklid, širokým know-how, zkušeným týmem pracovníků, specializovanou úklidovou chemií a nespočtem kladných referencí.

Dvě varianty úklidu po řemeslnících

Úklid po řemeslnících včetně provedení hrubého úklidu

Včetně provedení hrubého úklidu

Tuto variantu je nezbytné realizovat, jsou-li prostory, příslušenství a interiérové vybavení nadměrně znečištěny betonem, maltou, omítkou, lepidlem, pěnou, silikonem, spárovací hmotou a jinými těžce odstranitelnými nečistotami. Dále jsou-li v prostorách zakrývací folie, malířská rouna a odpady k likvidaci.

Úklid po řemeslnících bez provedení hrubého úklidu

Bez provedení hrubého úklidu

Hrubý úklid není nutné provádět, pokud nejsou prostory, příslušenství a interiérové vybavení nadměrně znečištěny stavebními materiály. Oproti variantě s provedením hrubého úklidu se jedná o variantu, která je časově méně náročnější.

Podívejte se, co vše může obsahovat úklid po řemeslnících, po stavbě, po rekonstrukci…

Ložnice a pokoje

Ložnice a pokoje

Postaráme se o hrubé nebo zbytkové nečistoty a pořádně zatočíme s nepořádkem. Máte-li již zařízeno, vše kompletně vyčistíme a vyleštíme.

chodby

Chodby

Umyjeme znečistěné podlahy, vyčistíme a vyleštíme dveře, zárubně a kování. Čisté bude vše, co v chodbě uvidíme včetně přilehlých prostor.

Kuchyně

Kuchyně

Ochranné folie, nečistoty z instalace a pozůstatky po stavebních pracích? Bez obav, připravíme kuchyňskou linku na Vaše kulinářské dovednosti.

koupelny a toalety

Koupelny a toalety

Zbavíme všech stavebních nečistot sanitu, sprchový kout, vanu, baterie, obklady a dlažbu. Pečlivě vyčistíme koupelnový nábytek a zrcadla.

Interval mytí oken

Okna a žaluzie

Odstraníme folie, lepidla, nechtěnou omítku a barvu z oken, rámů a parapetů. Umyjeme a vyleštíme okna, vyčistíme rámy, parapety i žaluzie.

příslušentsví

Příslušenství

Dostaneme do formy příslušenství, na které se při stavebních činnostech nejméně hledí – topná tělesa, zásuvky, vypínače, osvětlení a dekorace.

Úklid domácnosti po stavbě

Hodící se, potřebujete-li:

  • Úklid po dokončení stavby.
  • Předkolaudační úklid nemovitosti.
  • Úklid po řemeslnících, nebo po rekonstrukci.
  • Úklid po stavebních pracích.
  • Úklid po výměně oken, úklid po malování…

Hodící se, potřebujete-li:

  • Úklid po dokončení stavby.
  • Předkolaudační úklid nemovitosti.
  • Úklid po řemeslnících, nebo po rekonstrukci.
  • Úklid po stavebních pracích.
  • Úklid po výměně oken, úklid po malování…

Skutečné hodnocení naší práce na nezávislém portálu Nejřemelsníci

Úklid po výměně oken - hodnocení

Úklid po výměně oken

„Děkuji za úžasnou práci i domluvu. Okna se jen lesknou a byt byl uklizený rychle a na výbornou. Pan Fíšan dorazil na čas a byl neuvěřitelně rychlý. Komunikace dodavatele na výbornou…“

Úklid bytu po malování - hodnocení

Úklid po malování

„Provedeno k mé spokojenosti. Termín byl dodržen a cena rovněž. Komunikace s dodavatelem bez problému. Určitě jsem rozhodnuta využít Vašich služeb i v budoucnu. Firmu mohu jen doporučit“.

Úklidu po rekonstrukci - hodnocení

Úklid po rekonstrukci

„Se službami jsem byla velmi spokojená. I když jsem na poslední chvíli musela změnit termín úklidu, vyšla mi firma vstříc. Úklid byl proveden rychle a profesionálně“.

Další hodnocení naší práce naleznete na: Nejřemeslníci | Facebooku

Úklid po řemeslnících objednávejte online, nebo volejte 704 – 738 – 160

Odpovědi na nejčastější dotazy

Je možné realizovat pouze hrubý úklid?

Hrubý úklid samostatně nenabízíme, vždy je zapotřebí objednat úklid po řemeslnících jako celek.

Kdy úklid po řemeslnících doplnit také o hrubý úklid?

Jedná se většinou o případy, kdy je podlahová plocha a příslušenství nemovitosti více znečištěno malbami, tmely, prachem, sutí… Dále jsou-li nutné odstranit různé folie, lepenky, stavební odpad apod.

Co není obsahem úklidu po řemeslnících?

Úklid po řemeslnících nebo chcete-li úklid po stavbě, neobsahuje hubení škůdců, deratizace, odstraňování plísní, čistění koberců, sedaček a čalounění. Dále neobsahuje čištění malých a velkých kuchyňských spotřebičů, které jsou znečištěny předchozím užíváním nemovitosti.

Kde všude poskytujete úklidové služby?

Pracujeme převážně, ale nikoliv výhradně v Praze a Středočeském kraji. Budete-li potřebovat, po domluvě můžeme vyrazit i za hranice našeho obvyklého regionu.

Jak dlouho úklid po řemeslnících trvá?

Na tuto otázku nemáme jednoznačnou odpověď. Vždy záleží na stupni znečištění. Nemovitosti od 80 do 100 m² dokážeme uklidit do jednoho dne. Vše nad 100 m² nám zabere více času.

Kolik pracovníků se bude úklidu účastnit?

Abychom Vám dokázali sdělit, kolik pracovníků se bude úklidu účastnit, tak potřebujeme znát následující informace: velikost, vybavenost a míru znečištění. Bez těchto informací Vám nedokážeme sdělit přesný počet. Odhadem, nemovitosti do 60 m² – 1 pracovník, do 100 m² – 2 pracovníci, do 140 m² – 3 pracovníci. Prosím, kontaktujte nás a my Vám rádi vše upřesníme.

Nabízíte v rámci této služby také přemisťování nábytku?

Ano, tato činnost může být součástí úklidu. Přemisťování nábytku, elektrospotřebičů a interiérového vybavení nabízíme pouze v rámci uklízené nemovitosti.

Musím být přítomen při úklidu?

Vaši přítomnost nevyžadujeme. Ve většině případů nás zákazník uvede do nemovitosti a následně odejde například na kávu, nebo do zaměstnání.