Pravidelný úklid domácnosti

Cleantime pravidelný úklid je vhodný především pro všechny zákazníky, kteří nehledají pouze paní na úklid, ale zejména spolehlivého a důvěryhodného partnera, který dokáže flexibilně reagovat na zákaznické podněty, a v jehož schopnostech je také zajistit jednotlivé sezónní úklidy a specializované úklidové činnosti.

Důležité: omlouváme se, ale v současné době pravidelný úklid poskytujeme pouze v následujících lokalitách Uhříněves, Kolovraty, Nedvězí, Benice, Čestlice, Nupaky, Kunratice, Háje, Petrovice, Horní Měcholupy. Důvodem je zvýšená poptávka po této službě a s tím související nedostatek precizních a spolehlivých pracovníků na trhu práce. Pro ostatní naše služby máme dostatek kapacit.

Pravidelný úklid domácnosti

Co obsahuje pravidelný úklid?

Nelze jednoznačně stanovit seznam prací v rámci pravidelného úklidu, každá domácnost je odlišná a každý zákazník vyžaduje jiný standard, a proto přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně. Domácnost si přijedeme nejprve prohlédnout a při té příležitosti se zákazníkem pohovoříme o tom, jaká jsou jeho očekávání. Jakmile víme vše potřebné, připravíme si pokyny a naplánujeme první úklid.

Podívejte se, co může obsahovat úklid domácnosti

Prach

Interiérové vybavení

Odstranění prachu, ohmatů a dalších nečistot z nábytku, elektrospotřebičů, dekorativních prvků…

podlahy

Podlahové plochy

Vysátí všech podlahových ploch a schodiště včetně umytí tvrdých podlahových ploch a soklových lišt.

kuchyně

Kuchyňské povrchy

Vyčištění všech vnějších povrchu kuchyňské linky, malých a velkých elektrospotřebičů.

koupelny

Koupelny a toalety

Dezinfekce sprchového koutu, vany, toalety a úchopových částí. Vyleštění baterií a skleněných ploch.

stlani

Estetika

Porovnání interiérových dekorací, přikrývek, polštářů a přehozů. Ustlání ložního povlečení a složení ošacení.

spotřebiče

Spotřebiče

Vyčistění všech vnitřních povrchů lednice, konvice, pečící trouby, mikrovlnné trouby… Pouze na objednání!

Běžný standard prací: pravidelný úklid domu | pravidelný úklid bytu

Velký úklid domácnosti

Hodí se, potřebujete-li:

  • Pravidelný, nebo jednorázový úklid domácnosti.
  • Precizně uklizenou domácnost.
  • Spolehlivou a důvěryhodnou úklidovku.
  • Úklidovku se širokou nabídkou služeb.
  • Úklid domácnosti za rozumné peníze.

Hodí se, potřebujete-li:

  • Pravidelný, nebo jednorázový úklid domácnosti.
  • Precizně uklizenou domácnost.
  • Spolehlivou a důvěryhodnou úklidovku.
  • Úklidovku se širokou nabídkou služeb.
  • Úklid domácnosti za rozumné peníze.

Snadná cesta k pravidelnému úklidu

prohlídka

Objednávka

Po obdržení objednávky si Vás nejpozději následujícího dne dovolíme telefonicky kontaktovat a navrhneme Vám termín prohlídky Vaší domácnosti.

step-two

Prohlídka

Každá domácnost je odlišná a každý zákazník klade jiné nároky na úklid. Přijedeme si Vaší domácnost prohlédnout a také pohovoříme o tom, jaká jsou Vaše očekávání.

step-three

Nabídka

Obratem pro Vás začneme připravovat cenovou nabídku, kterou Vám nejpozději v průběhu následujícího dne zašleme emailem ke schválení.

step-four

Úklid

Budete-li souhlasit s cenovou nabídkou, uskutečníme první úklid a následně budeme pravidelně docházet do Vaší domácnosti v dohodnutém intervalu.

Objednejte si pravidelný úklid, anebo se podívejte na naše ceny

Odpovědi na nejčastější otázky k pravidelnému úklidu

Co neobsahuje pravidelný úklid?

Pravidelný úklid neobsahuje mytí oken, čistění žaluzií, čistění koberců, čistění čalouněného nábytku a čistění matrací. Vesměs se jedná o časově i fyzicky náročné činnosti, na které naše dámy nejsou připraveny. Na každou z těchto činností máme speciální tým a budete-li vyžadovat, rádi ho k Vám pošleme.

Co musím připravit před prvním úklidem?

Potřebujeme, abychom měli k dispozici schůdky, vysavač, úklidové prostředky a pomůcky. Pokud nemáte, vše Vám zajistíme na první úklid.

Jakou si mohu určit pravidelnost?

Záleží pouze na Vás. Běžně naši zákazníci využívají úklid jednou za týden, nebo jednou za dva týdny. Máme také zákazníky, ke kterým docházíme dvakrát týdně. Vyjma toho, mnoho našich zákazníků si objednává úklid jednorázově, jelikož jsou často na pracovních cestách a domácnost delší dobu neobývají.

Bude ke mne docházet pokaždé stejná dáma a co když onemocní?

Ano, je u nás pravidlem, že o úklid Vaší domácnosti se stará pokaždé stejná dáma. Může nastat situace, kdy dáma onemocní, nebo potřebuje čerpat pracovní volno a proto při některých úklidech můžete vidět dámy dvě. U nás to chodí tak, že další dáma poznává specifika a standard v jakém má být domácnost uklizená. Jakmile stálá dáma není k dispozici, bude okamžitě zastoupena. Nemůže se tedy stát, že Vaše domácnost zůstane neuklizená a také nemusíte mít obavy, že zastupující dáma nemá zkušenost s Vaší domácností.

Mám obavu o své soukromí a majetek, jak vybíráte Vaše zaměstnance?

Důvěryhodnost je jedním ze tří pilířů, na kterých je Cleantime postaven. Pracujeme pro vysoké státní úředníky, advokáty, manažery i majitele podniků. V našem týmu máme pracovníky, kteří disponují bezpečnostní prověrkou s platným osvědčením. Používáme soubor metod (Pre-)employment screening, kterou aplikujeme na nové i stávající pracovníky. Samotné postupy Vám neprozradíme, ale výstupem je pracovník splňující všechny morální i profesní požadavky.

Jaká je minimální délka úklidu?

Minimální délka úklidu je stanovena na 4 hodiny.

Jsou obsahem také čisticí prostředky?

Běžně tomu tak není, ale rozhodnete-li se, že ponecháte starost o úklidové prostředky na nás, rádi Vám je zajistíme.

Musím být přítomen při úklidu?

Vaši přítomnost nevyžadujeme. Ve většině případů nás zákazník uvede do nemovitosti a následně odejde například na kávu, nebo do zaměstnání.