Generální úklid

Generální úklid je svým rozsahem prací přizpůsoben k úklidu silně znečištěných nemovitostí. Potřebujete-li uskutečnit úklid po nájemnících, po stěhování, po havárii…, pak zvolte tuto možnost. Naopak, potřebujete-li jarní úklid, vánoční úklid…, pak doporučujeme vybrat z naší nabídky služeb velký úklid.

Podívejte se, co všechno může obsahovat generální úklid domu, bytu…

Ložnice a pokoje

Ložnice a pokoje

Umytí a vyčištění interiérového vybavení a doplňků, vnějších a vnitřních povrchů úložných a odkládacích prostor.

chodby

Hala a předsíň

Umytí a vyčištění podlah, vstupních i interiérových dveří, zárubní, kování, stojanů a poliček.

Kuchyně

Kuchyně

Umytí a vyčištění vnitřních a vnějších povrchů kuchyňské linky, malých a velkých spotřebičů.

koupelny a toalety

Koupelny a toalety

Umytí a vyčištění sanitární keramiky, sprchového koutu, vany, baterií a koupelnového nábytku.

Interval mytí oken

Okna a žaluzie

Umytí oken, okenních rámů, parapetů, okenního kování, vnitřních žaluzií a venkovních rolet.

příslušentsví

Příslušenství

Umytí a vyčištění, zásuvek, vypínačů, osvětlení, lišt, topných těles a interiérových dekorací.

Generální úklid

Hodící se, potřebujete-li:

  • Uklidit silně znečištěný byt, dům…
  • Uklidit po nájemnících
  • Uklidit před a po stěhování
  • Uklidit po drobné havárii
  • Uklidit před a po společenské akci

Hodící se, potřebujete-li:

  • Uklidit silně znečištěný byt, dům…
  • Uklidit po nájemnících
  • Uklidit před a po stěhování
  • Uklidit po drobné havárii
  • Uklidit před a po společenské akci

Skutečné hodnocení naší práce na nezávislém portálu Nejřemelsníci

Úklid bytu - hodnocení

Petr – Praha 4

„Firma přišla přesně na čas, a ve třech lidech celý den uklízela. Výsledek mě velmi potěšil. Byla to dobrá zkušenost, firmu bych doporučil.“

Úklid bytu po malování - hodnocení

Irena – Praha 4

„S realizací jsem spokojena, termín i cena byla dodržena. S dodavatelem byla komunikace bez problémů, vyšli naprosto vstříc a odpovídali okamžitě.“

Úklidu po rekonstrukci - hodnocení

Zdeněk – Praha 11

„Absolutně špičkový výkon. Vybydlený byt po cizincích zvládli dát za přijatelnou cenu dohromady za jeden den. Palec nahoru a určitě doporučuji.“

Další hodnocení naší práce naleznete na: Nejřemeslníci | Facebooku

Doplňkové služby ke generálnímu úklidu

Doplňkové služby

Ke generálnímu úklidu nabízíme několik doplňkových služeb. První a zároveň nejvyužívanější službou je odstranění tuku a připálenin z trouby, sporáku a digestoře. Druhou neméně využívanou je odstranění vodního kamene, rzi a vápenných usazenin ze sprchového koutu, vany, sanitární keramiky a baterií. Třetí i když méně využívanou, ale o to více zajímavou službou je hygienické čištění a dezinfekce lednice vč. mrazáku. Nesmíme zapomenout ani na další, jako jsou čištění spár, nebo čištění těžko odstranitelných skvrn. Doplňkové služby nejsou obsahem generálního úklidu, ale lze je jednoduše přiobjednat.

Generální úklid objednávejte online, nebo volejte 704 – 738 – 160

Odpovědi na nejčastější dotazy

Kde všude poskytujete úklidové služby?

Pracujeme převážně, ale nikoliv výhradně v Praze a Středočeském kraji. Budete-li potřebovat, po domluvě můžeme vyrazit i za hranice našeho obvyklého regionu.

Kolik pracovníků se bude úklidu účastnit?

Abychom Vám dokázali sdělit, kolik pracovníků se bude úklidu účastnit, tak potřebujeme znát následující informace: velikost, vybavenost a míru znečištění. Bez těchto informací Vám nedokážeme sdělit přesný počet. Odhadem, nemovitosti do 60 m² – 1 pracovník, do 100 m² – 2 pracovníci, do 140 m² – 3 pracovníci. Prosím, kontaktujte nás a my Vám rádi vše upřesníme.

Jak dlouho generální úklid trvá?

Bez předchozí prohlídky nelze jednoznačně stanovit dobu trvání. Záleží na mnoha různých faktorech, jako je velikost, vybavenost a míra znečištění. Potřebujete-li znát přesnou dobu trvání, rádi se před zahájením úklidu dostavíme k prohlídce. Odhad Vám dokážeme poskytnout po telefonu.

Co nelze v rámci generálního úklidu realizovat?

Realizovat nelze následující činnosti: hubení škůdců, deratizace, odstraňování plísní velkého rozsahu, vysoušení a čištění po stavebních pracích.

Je možné objednat pouze čistění spotřebičů?

Nikoliv, doplňkové služby samostatně nenabízíme.

Obsahuje generální úklid také čištění koberců a čalouněného nábytku?

Generální úklid standardně neobsahuje čištění koberců a čalounění. Potřebujete-li v rámci úklidu vyčistit také koberce a čalounění, tak je nutné tuto službu samostatně objednat, a to před zahájením prací. Tím dosáhneme toho, že celá realizace bude probíhat zároveň a nebude rozdělena na dvě části.

Potřebuji vyklidit nájemní byt a následně v něm uskutečnit generální úklid, nabízíte tuto službu?

Ano, tuto kombinaci služeb Vám můžeme nabídnout. Časový odhad a celkovou částku Vám sdělíme po předchozí prohlídce nemovitosti. Pro sjednání termínu prohlídky nás prosím kontaktujete.

Provádíte v rámci generálního úklidu také dezinfekci?

Ano, obvykle provádíme dezinfekci koupelny, toalety, většiny podlahových a kontaktních ploch. Spektrum účinku: Baktericidní – bakterie G+ a G-, Fungicidní – většina mikroskopických a vláknitých hub, Virucidní = HIV, rotaviry, adenoviry, papovaviry, hepatitida B a C (HBV, HCV), ECBO biocidní typ: 2,3,4.

Co je nutné zajistit před zahájením generálního úklidu?

Před zahájením generálního úklidu je zapotřebí odmrazit lednici a mrazák, zajistit teplou vodu a přístup ke komunálnímu odpadu. Bude-li práce rozdělena do více dní, je zapotřebí zajistit přístup.

Musím být přítomen při úklidu?

Vaši přítomnost nevyžadujeme. Ve většině případů nás zákazník uvede do nemovitosti a následně odejde například na kávu, nebo do zaměstnání.

Jaký je rozdíl mezi čistěním, které je již obsahem a specializovaným čištěním, které je možné dokoupit?

Rozdíl spočívá ve výsledku čištění. Při specializovaném čištění jsou použity úzce zaměřené chemické prostředky, které jsou dostupné pouze pro subjekty, které splňují všechny odborné předpoklady, které jsou stanoveny výrobcem a platnou legislativou. Práce s těmito prostředky je časově náročná a také pořizovací cena je podstatně vyšší. Díky těmto prostředkům dosáhneme očekávaného výsledku. Při čištění, které je již obsahem se tyto prostředky nepoužívají a tím pádem výsledek není dokonalý.